› Etiket

Bazı kurumlar ürettikleri ürünleri satmak sureti ile gelir elde ederler. Bu ürünlerin özellikleri, kullanım şekli, içinde bulunan maddeler, üretim yeri, firma izinleri ve onayları ürünlerin üzerine yapıştırılan etiketlerin üzerinde bulunur. Tek tarafı yapışkanlı olan etiketlerin ürünlerin üzerine tutturulması oldukça kolaydır. Cam, metal, ahşap ve plastik gibi tüm yüzeylere uygulanabilir olmaları çok tercih edilmelerinin diğer bir nedenidir. Gerek ürünün gerekse firmanın tanıtımı bakımından da etkili bir araçtır.

 

Etiket üretimi esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli konu vurgu yapılacak noktaların daha görünür olmasıdır ki bu da profesyonel bir tasarımı zorunlu kılar. Gerek tasarım gerekse kalite konusundaki iddiamız tecrübemizden ve uzman personellerimizden gelmektedir.   

 

 

etiket, etiket baskı, etiket basımı, etiket matbaa, etiket baskı ankara, etiket basımı ankara, etiket basan matbaa, etiket basan matbaalar, rulo etiket, cam etiketi, cam etiket baskı, rulo etiket basan matbaa, ankarada etiket baskı, etiket baskı fiyatları, etiket basan, etiket yapanlar, şeffaf etiket, şeffaf etiket baskı